Archiwa kategorii: Strona główna

1_n

Post pierwszy

       Ta strona powstała z myślą o ułatwieniu dziecięco-rodzicielskiej codzienności. Nie znajdziecie tu jednak „wspaniałych opowieści ” o rodzicielstwie. Nie będzie tu porad na temat laktacji czy wyboru najlepszej kaszki na dobranoc.

W dobie nowoczesnych mediów młodzi rodzice na każdym kroku są atakowani nadmiarem informacji na temat „dobrego rodzicielstwa”. Niestety niezależnie od tego, co zrobimy, zawsze znajdzie się ktoś, kto nasze postępowanie podda krytyce.

       Tego właśnie pragniemy uniknąć na tej stronie. Same jesteśmy matkami i wiemy jak niechciane rady i bezkompromisowe oceny mogą negatywnie odbić się na naszym poczuciu własnej wartości.

      „Kreatywnyrodzic.pl” jest miejscem dla rodziców. Strona powstała by dzielić się pomysłami na zabawy, dziecięcą i rodzicielską twórczością oraz by wpierać dzieci jak i ich rodziców zarówno w indywidualnym rozwoju jak i ich wzajemnym zrozumieniu.
Chcemy, aby zebrane tu zabawy, pomysły, aktywności były proste, niewymagające specjalnych nakładów. Wykorzystujące to, co dostępne w domowej przestrzeni. Możliwe do zrealizowania „tu i teraz”. Może zainspirujemy innych rodziców do ciekawego spędzania czasu z dziećmi i pomożemy im odnaleźć się w nowej, wyjątkowej roli rodzica.